saraye-mahaleh-ico

عکس های همایش سرای محله آشتیانی 1390

همایش نجات زمین و تغذیه ی سالم به همت کانون انسان پاک زمین پاک، در روز سه شنبه 8/9/90 از ساعت 9.30 تا 11.30در سرای محله ی آشتیانی و خانه ی مهر برگزار گردید.

saraye-mahaleh-icoدر ابتدای همایش، فیلم کوتاهی درباره ی گرمایش زمین و تغییرات اقلیمی پخش گردید و پس از آن یکی از اعضای کانون انسان پاک زمین پاک درباره نقش گیاهخواری در گرمایش زمین سخنرانی نمود. و از تأثیر پیامدهای ویرانگر گرمایش جهانی بر زندگی انسان و اینکه سریع ترین راه حل برای نجات زمین و حفظ زمین برای فرزندان و آیندگانمان، تغذیه ی طبیعی گیاهی است، توضیحاتی ارایه نمود. سپس خانم هدایت نیا به همراه فرزند 2 ساله ی خود برای سخنرانی آمدند و از تجربه ی شخصی خود در مورد گیاهخواری کامل (وگان) در دوران بارداری و نیز تغذیه ی کامل گیاهی فرزند خردسالشان توضیحاتی دادند. 

خانم تعالی سخنران بعدی جلسه بودند که از تجربه ی سی سال گیاهخواری و زندگی سالم خود و خانواده شان گفتند. و سخنرانی بسیار تأثیرگذاری را ارایه نمودند. آخرین سخنران آقای امید ابوالقاسم مربی و قهرمان خام گیاهخوار که درباره تغذیه ی گیاهی و به ویژه خام گیاهی و نقش تأثیرگذار آن در ورزش توضیحاتی ارایه دادند و سخنانی از بزرگان درباره گیاهخواری را پس از سخنرانی خود پخش کردند.

در انتهای همایش مهمانان از غرفه ی کانون بازدید نموده و به بازدیدکنندگان نمونه های غذاهای گیاهی ارایه گردید.

عکاس : خانم صدف کاظمی


{AdmirorGallery}saraye-mahaleh90{/AdmirorGallery}


Loading

Leave a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *