درباره سایت

Pure Human, Clean Earth

کانون انسان پاک، زمین پاک، تشکلی غیر دولتی، زیست محیطی و غیر انتفاعی در ایران است. هدف این  کانون عبارت از اطلاع رسانی جهت کاهش معضلات زیست محیطی با توجه به گرمایش جهانی زمین و حفظ میراث زمین است.  فعالیت آن از طرق گوناگون نظیر تولید و نشر اخبار زیست محیطی، برگزاری همایش و پخش فیلم های موجود در مورد گرمایش جهانی، پخش اطلاعیه و اعلامیه های هشدار دهنده در مورد وضعیت کنونی تغییرات آب و هوایی کره زمین، برگزاری گشت های علمی و آموزشی می باشد.

کانون انسان پاک، زمین پاک اطلاع رسانی را گامی اساسی در جهت افزایش دانش بر امر حمایت از محیط زیست می داند. طیف مخاطبین انسان پاک، زمین پاک اقشار مختلف از توده مردم گرفته تا بالاترین سطوح تصمیم گیری را در برمی گیرد. یکی از مهم ترین فعالیت های کانون، پخش اعلامیه و اطلاعیه های هشدار دهنده در مورد تغییرات آب و هوایی کنونی وضعیت گرمایش جهانی می باشد. وب سایت اطلاع رسانی تحت عنوان http://www.phce.org منتشر و راه اندازی شده است.

انسان پاک، زمین پاک از طریق سایت خبری و اطلاع رسانی سعی دارد به وسیله تولید و انتشار اخبار زیست محیطی و نیز گزارش های خبری تحقیقی و مصاحبه در شفاف سازی ارزش ها و معضلات زیست محیطی جهان گام برداشته و توجه همگان را برای حفاظت از این ارزش ها و رفع تهدیدها ومعضلات جلب نماید.

کانون انسان پاک، زمین پاک انعکاس نظرات محققین و پژوهش گران در خصوص موضوعات مطرح شده و قابل طرح را باذکر نام آن ها جزء دستورهای کار خود قرار داده است.

 

Loading

Leave a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *