emamali

عکس های همایش نجات زمین و تغذیه سالم -9 آبان 90

emamali
همایش نجات زمین و تغذیه سالم
در روز دوشنبه 9 آبان ماه 1390 توسط کانون انسان پاک، زمین پاک و با همکاری ادارۀ اجتماعی شهرداری منطقه 22 تهران و موسسه توسعه پایدار هرمد برگزار گردید. 


در ابتدای همایش «دکتر جواد رزمی » به توضیح پروژه بکاریم برای زمین پرداخته و بر اساس آمار به نقش مهم جنگل ها و محیط زیست بر زندگی انسانها پرداختند. سپس فیلم کوتاهی در زمینه گرمایش زمین و تغییرات اقلیمی پخش گردید و یکی از اعضای گروه تحقیقات کانون انسان پاک، زمین پاک با استفاده از منابع علمی معتبر به بررسی پیامدهای ویرانگر گرمایش جهانی و تاثیر آن در زندگی انسان ها پرداختند و  تاثیر عظیم پرورش دام و مصرف محصولات حیوانی را در تشدید این بحران های زیست محیطی توضیح دادند و موثرترین و سریع ترین راه حل ها را برای کاهش موثر این بحران ها، تغذیه طبیعی گیاهی و روی آوردن به کشاورزی ارگانیک دانستند. در بخش بعدی «آقای امید ابوالقاسم » استاد و قهرمان تکواندو گیاهخوار درباره نقش تغذیه گیاهی در برخورداری از سلامتی مطلوب و نقش موثر آن در ورزش توضیح دادند.
سپس «آقای جعفرزاده » مدیر کارخانه بکر به شرح محصولات لبنی وگان (گیاهی) تولید کارخانه بکر و تاثیر مثبت آنها بر بدن پرداختند. در پایان همایش «خانم سماواتیان » توضیح کوتاهی درباره بازیافت زباله و روش های نوین برای حضار ارائه کردنند.

عکاس : خانم صدف کاظمی


{AdmirorGallery}emamali90{/AdmirorGallery}

 


Loading

Leave a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *