kheyrandish-log

عکس های همایش همیاران خیراندیش 1390

حضور کانون انسان پاک زمین پاک در همایش همیاران خیراندیشkheyrandish-log

در همایش همیاران خیراندیش که به مناسبت روز جهانی دیابت و همزمان با عید غدیر خم، در روز سه شنبه 24 آبان در سالن همایش های بیمارستان صارم واقع در شهرک اکباتان توسط گروه همیاران خیراندیش (به مدیریت جناب آقای صمدزاده) به منظور حمایت و کمک به کودکان دیابتی برگزار گردید، کانون انسان پاک، زمین پاک نیز شرکت داشت.

در این همایش، که در آن مجریان و هنرمندان صدا و سیما نیز شرکت داشتند، برنامه های شادی توسط آنان، گروه باله ی کودکان و خوانندگان اجرا گردید. و تنی چند از پزشکان، و همچنین جناب آقای صمدزاده، مسؤول همایش، درباره بیماری دیابت سخن گفتند. و در پایان همایش، برای بیماران دیابتی، مبلغی جمع آوری گردید. و از عواید فروش غرفه ها نیز، مبلغی به کودکان دیابتی تعلق خواهد گرفت.

در غرفه ی کانون انسان پاک زمین پاک، کتاب ها و دی وی دی های تولید کانون در معرض دید و فروش بازدیدکنندگان قرار گرفت. همچنین اعضای کانون درباره ی مزایای گیاهخواری و ارتباط آن با درمان بیماری ها از جمله دیابت به بازدیدکنندگان اطلاعات مفیدی عرضه نمودند. و بروشورهایی در ارتباط با مسأله ی گرمایش جهانی، وگانیسم و … تقدیم بازدیدکنندگان گردید.

عکاس : خانم صدف کاظمی


{AdmirorGallery}kheyrandish90{/AdmirorGallery}

 


Loading

Leave a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *