zanvazamin-ico

عکسهای همایش درختکاری زن و زمین – 17 اسفند 91

zanvazamin-ico

 همایش زن و زمین در روز پنج شنبه 17 اسفند 91، توسط کانون انسان پاک زمین پاک با همکاری سامانه نظارت همگانی سازمان بازرسی 1888 و شهرداری منطقه 15 تهران، در یکی از ساختمانهای شهرداری آغاز شد و با مراسم درختکاری در محوطه بوستان آزاداگان ادامه یافت.
این همایش به مناسبت روز جهانی زن و هم چنین روز ملی درختکاری با وجود شرایط غافلگیر کننده و نامساعد جوی برگزار گردید…

 

 

  

 در آغاز جناب آقای مقدم، نماینده محترم مرکز اطلاعات سازمان ملل ایران، بیانیه سازمان ملل در مورد روز جهانی زن که در آن به تشریح جایگاه زنان در جوامع امروزی پرداخته شده بود را قرائت کردند.
سپس در محوطه بوستان ابتدا توسط نماینده ی محترم سازمان ملل، نهال زیتون با “امید به برقراری صلح جهانیکاشته شد. در ادامه جناب آقای مقدم با همکاری اعضای هیئت مدیره کانون، نهال کاجی را به نماد “جاودانگی و بیمرگی عشق و دوستی به دست زمین مادر سپردند، سپس اعضای کانون و بقیه ی شرکت کنندگان نهال های زیتون و کاج و میوه های دیگر را کاشتند. باشد که در پی این مراسم نمادین، همانند مادرمان زمین که عاشقانه این نمادهای صلح (نهال های زیتون) را در آغوش کشید، از بانیان صلح جهانی باشیم.
سپس دو تن از هنرمندان گرامی هم با خواندن اشعاری از مولانا و نواختن تنبور، این مراسم را به یادماندنی تر کردند.
در پایان، اعضای کانون با همکاری فست فود وگان باغ اسرار سبز با غذای کاملا گیاهی و شرکت بکر با نوشیدنی های گیاهی از شرکت کنندگان پذیرایی کردند.

از جناب آقای مقدم نماینده سازمان ملل، شهرداری منطقه 15 تهران، سامانه نظارت همگانی سازمان بازرسی  1888 که در واگذاری 500 نهال رایگان (برای دیدن عکسها کلیک نمائید) به کانون انسان پاک، زمین پاک بسیار کمک نمودند و همچنین شرکت بکر، فست فود گیاهی باغ اسرار سبز و تمامی شرکت کنندگان که با وجود نامساعد بودن هوا، ما را در این روز، یاری نمودند، کمال تشکر را داریم.


{AdmirorGallery}zanvazamin-91-11-17{/AdmirorGallery}

 

 

 

Loading

Leave a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *