zanvazamin-ico

عکس ها و گزارش نمایشگاه سلامتکده در تبریز، فروردین 92

zanvazamin-ico

هفتم آوریل (18 فروردین) روز جهانی بهداشت، مصادف است با سالگرد تاسیس سازمان جهانی بهداشت. این روز با موضوعات متفاوتی نامگذاری می شود. برنامه های هفته سلامت امسال باشعار “فشار خون را جدی بگیرید” از 18 تا 24 فروردین ماه در سطح کشور برگزار شد.

در این راستا مدیریت شهری به نحو بسیار موثری با نهادهای مسئول برای ارتقای سلامت شهر همکاری کرد و از حداکثر ظرفیت های شهرداری برای ارتقای سلامت شهر و شهروندان استفاده کرد.
این نمایشگاه به مدت 7 روز از ساعت 9 صبح الی 9 شب در فضای بسیار زیبای جاده سلامت پارک” ائل گلی” برگزار شد.

غرفه های سلامت مردم را بطور رایگان معاینه می کردند که شامل تست دیابت، فشار خون، دندان پزشکی، اندازه گیری کلسترول خون و مشاوره های مختلف مثل روانشاسی و اعتیاد وغیره… بود.

کانون انسان پاک، زمین پاک هم حضور بسیار فعالی در این نمایشگاه داشت و توانست مردمان بسیاری را از طریق کتاب های علمی ترجمه شده و فیلم های مستند دوبله شده همچون کتاب آشنایی با تغذیه سالم گیاهی و فیلم مستند یک تعادل حساس با تغذیه طبیعی گیاهی آشنا سازد و همچنین با پخش بروشورهای گروه وگن کایند” و بروشورهای ” گرمایش جهانی و بحران های زیست محیطی” کانون به توضیح نقش تغذیه در حفظ محیط زیست و  ارتباط بین صنعت دامپروری و گرمایش جهانی می پرداخت.

از معاونت فرهنگی شهرداری تبریز به خاطر حمایت همه جانبه شان از کانون انسان پاک، زمین پاک و تمامی برگزار کنندگان و شرکت کنندگان در این نمایشگاه کمال تشکر را داریم.

 {AdmirorGallery}Tabriz-health-exhibition{/AdmirorGallery}

Loading

Leave a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *