دومین روز زمین وگان، با “جشن سیاره” جشن گرفته شد.

 در روز یکشنبه، ۲۷ ژوئن، شهروندان دلسوز و  سازمان های غیر انتفاعی در “فانتین ولی”، کالفرنیا، آمریکا گردهم آمدند تا به افتخار روز زمین وگان، “جشن سیاره” هیجان انگیز را برگزار نمایند. این رویداد که باب لیندن از رادیو “وگان شوید”، برگزاری آن را بر عهده داشت، از حمایت  بسیاری از افراد مشهور وگان و طرفدار گیاهخواری، برخوردار بود، با شعاری بدین مضمون: “آواز بخوانید، برقصید، بخندید، بخورید، حامی محیط زیست باشید و سیاره را نجات دهید.”

مجری برنامه رادیو وگان، “باب لیندن”: گوشت و لبنیات سبب ایجاد گرمایش جهانی، جنگل زدایی، کاهش منابع، بیابان زایی و فرسایش خاک میشود. در واقع هر چیزی که به سیاره آسیب میرساند، به نحوی با گوشت و لبنیات در ارتباط است. لذا ما به روز زمین وگان، نیاز داریم تا در آن از همگان بر روی زمین بخواهیم تا برای همیشه، برای نجات سیاره وگان شوند!  

 

یکی بازیکنان لیگ هاکی : وقتی غذای محلی می خورید، در واقع به سیاره کمک میکنید و کاری مثبت انجام میدهید. ما فقط همین یک جسم را داریم و باید به خوبی از آن مراقبت کنیم.  این رویداد با یک سری فعالیت های سرزنده برای لذت حضار ادامه یافت، از جمله ارائه نمونه هایی از غذاهای وگان و اجراهای موسیقی بین الملل از جمله موسقیدان سنتی مشهور آولاکی (ویتنامی) و هنرمند چی تام،  و تهیه کنندۀ کانال تلویزیونی “کشور سرخ”،  جوانل رمرو.  لطفاً هر چیزی که چشم دارد،  هر چیزی که احساس میکند را نخورید. تنها عشق بورزید، به حیوانات و به همه چیز.    

خواننده ویتنامی : من همه را تشویق میکنم که سعی خود را بکنند تا برای حفاظت بدن خود و  محیط زیست، گوشت کمتری بخورند.  

Loading

Leave a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *