Boushehr-ErthQ-92-1st-aid

عکس ها و گزارش اولین کمک رسانی به مناطق زلزله زده بوشهر، فروردین 92

Boushehr-ErthQ-92-1st-aid

 

قبل از هر مطلبی تیم امداد رسانی کانون انسان پاک، زمین پاک مایل است مراتب سپاس و قدردانی خود را از مردم بسیار خونگرم، اصیل، متین و میهمان دوست استان بوشهر به عرض برساند و تشکری مخصوص از همکاری و کمک بی دریغ خانواده آقای مظلوم زاده و آقایان سلیمانی، حسین پور و زارعی و دیگر دوستان داشته باشد.

تجربه بودن با مردم پاک نهاد و خوش قلب این خطه از خاک کشورمان برای همیشه خاطره ایی شیرین درنزد ما بجای گذاشت.

پس از تامین بودجه ای بالغ بر 40.000.000 تومان از طرف جمعی از اعضاء و خیرین، تیم امداد کانون متشکل از هشت نفر از چهار شهر در روز چهارشنبه بیست و هشتم فروردین به شهر بوشهر وارد شدند و پس از مشورت با چند تن از معتمدین بومی و بازدید و بررسی نیازهای خانواده های زلزله زده در شهر شنبه که ببیشترین خسارت را دیده بودند و روستاهای اطراف آن، سریعا به خرید و بسته بندی تعدادی از اقلام مورد نیاز آنها پرداختند.

در روز جمعه تعداد هزار بسته محتوی هشت قلم جنس به همراه 1969 عدد اسباب بازی متنوع و 4900 عدد ویفر وگان توسط 2 دستگاه خاور به منطقه زلزله زده منتقل شد.

کار توزیع بسته ها در شهر شنبه و 3 روستای چاه گاه، حاج احمدی و رزم آباد با راه گشایی و همراهی برخی از خیرین بومی و همکاری ارگانهای دولتی مستقر در شهر ، در روز جمعه شروع و تا آخر همان روز به اتمام رسید.

در روز شنبه تیم امداد با بازدید ازخانواده های داغ دیده جهت عرض تسلیت و ابراز همدردی در چادرهای آنها حضور یافتند و مجموعا به 20 خانواده نیازمند مبلغ 4.750.000 تومان کمک نقدی اهدا کردند.

در بعد از ظهر همان روز ، اجتماع کودکان در برنامه ای که هنرمندان صدا و سیما ترتیب داده بودند فرصت مناسبی را جهت توزیع اسباب بازی ها برای تیم ما فراهم آورد که بعد از آن باقی اسباب بازی ها در روستاهای درویشی و اسلام آباد، در بین کودکان توزیع گردید.

اقلام اهدایی به شرح زیر می باشد:

نوار بهداشتی 2024 بسته
دستمال توالت 1008 جفت
انواع کنسرو گیاهی 2048 قوطی
آجیل 40 گرمی و 120 گرمی مجموعا 1242 بسته
لباس زیر زنانه 2000 عدد
لباس زیر مردانه 1000 دست
ناخن گیر 1000 عدد
صابون گیاهی گلنار 6000 قالب
تعداد 1969 قطعه انواع اسباب بازی
4900 عدد ویفر وگان
یک عدد توالت فرنگی

با توجه به اعلام آمادگی خیرین جهت تامین مجدد بودجه برای امداد به زلزله زدگان بوشهر، بزودی مرحله دوم کمک رسانی اجرا خواهد شد. 

{AdmirorGallery}Boushehr-ErthQ-92-1st-aid{/AdmirorGallery}

Loading

Leave a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *