اکران فیلم مستند “چنگال ها به جای چاقوها”.

با توجه بیشتر مقامات سراسر دنیا به بیماریهای مزمن و قابل پیشگیری که سلامت مردم را امروزه تحت تاثیر قرار می دهد، یک فیلم جدید، راه ساده، ثابت شده ولی قدرتمند استفاده از “چنگال” یا گزینه های غذایی را به جای “چاقوی جراحی” در درمان پزشکی بررسی می کند.              

 

 “چنگال ها به جای چاقوها” با ارائه نظرات افراد سرشناسی، از جمله متخصص تغذیه آمریکایی و  نویسنده “تحقیق چینی”، دکتر تی. کولین کمپل و جراح مشهور دکتر کالدولد اسلستاین از کلینیک معروف کلیولند در آمریکا به بررسی راه های متفاوت آنها پرداخت که نتیجه اش کشف این بود که چطور مواد غذایی وگان (کاملا گیاهی) میتوانند درمان کنند. در این فیلم همچنین بیمارانی معرفی می شوند که با توصیه دکتران به رژیم غذایی درمان کننده گیاهی روی آورده اند.

 

 

 

“برندان بریزر”، قهرمان دو فرا ماراتون (Ultra Marathon)، یگ گیاهخوار:

فکر کنم استدلالی قانع کننده برای اینست که اگر شما این مسائل سلامتی را دارید، حداقل این راه را امتحان کنید. و آنچه که من واقعاً  (در این فیلم) دوست دارم  اینست که انسان سلامت خود را  در دست خود دارد و نیازی به وابسته بودن به داروهایی برای درمان نشانه های بیماری نیست. در واقع  ایده پیشگیری برای من جالب بود.

 

 

“بریان وندل”، مدیر اجرایی فیلم چنگال ها بجای چاقوها، یک گیاهخوار:

امیدوارم این تاثیری واقعاً بزرگی بگذارد زیرا فکر کنم مردم بدون دلیل رنج می کشند. برای من موضوعی که واقعاً  جالب است اینست که این (فیلم) پیام امید دارد و اینکه ما این بیماری ها را می توانیم کنترل کنیم. سهم من این بود که این  شیوه زندگی را به نحوه باشکوهی نشان دهم که برای انسان بسیار خوب است.

 

 

آیا می توانید فرض کنید که  تمام مردم کشور وگان بشوند  یا تمام مردم دنیا وگان بشوند؟

 

بریان وندل”: مسلمه، فکر کنم زمانی فرا خواهد رسید که ما به گذشته، به این زمان نگاه خواهیم کرد و آن را مانند یک دوره سیاه به حساب خواهیم آورد.  مصرف مواد غذایی حیوانی و مصرف غذاهای فرآوری شده برایمان نتیجه ای نداشته است. من بسیار امیدوارم که ما در جهتی حرکت خواهیم کرد که با حالتی که امروزه داریم متفاوت خواهد بود.   

http://forksoverknives.com

http://www.the-best-sports-nutrition.com/Protein_for_Vegetarians.php?cmd=register

http://fitbottomedgirls.com/2010/11/%E2%98%85fitstars-triathlete-brendan-brazier/

 

ارسال به داغ کن - کلوب دات کام

Loading

Leave a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *