PHCE Meeting 1392-05-04

عکس های گردهمایی سالانه کانون انسان پاک، زمین پاک- 4 مرداد 92

PHCE Meeting 1392-05-04

 گردهمایی سالانه کانون انسان پاک، زمین پاک در روز جمعه 4 مرداد ماه سال 1392 از ساعت 10 صبح تا 12 ظهر در سرای محله آشتیایی برگزار گردید. در این گردهمایی، مسئول جدید روابط عمومی، خانم خوش سیما و مدیر جدید بخش همایش ها، گردهمایی ها و نمایشگاه ها، خانم مرادی معرفی شدند و در مورد نیاز به همکاری در بخش های مربوطه صحبت کردند. همچنین مدیر عامل کانون انسان پاک، زمین پاک، خانم فریدی نیز در مورد فعالیت های یک سال اخیر کانون و همکاری و ملحق شدن به دیگر سازمان های غیر دولتی زیست محیطی گزارش دادند. کانون انسان پاک، زمین پاک در میان شرکت کنندگان، افتخار حضور دو تن از اعضای سازمان غیر دولتی زیست محیطی “همراز با زمین”، آقایان حسینی و میثاقی را داشت که در زمینه فعالیت های کانون و همکاری میان گروه های زیست محیطی سخنرانی نمودند.

در میان شرکت کنندگان فرم های دعوت به همکاری پخش گردید و اعضای هیئت مدیره کانون انسان پاک، زمین پاک نیز در مورد هریک از بخش های ذکر شده در فرم ها، توضیح دادند و ایده هایشان را برای فعالیت های بیشتر و بهتر کانون ارائه دادند و از شرکت کنندگان درخواست کردند تا این فرم ها را بر اساس توانایی هایشان پر نمایند.

علاقه مندان برای همکاری با کانون انسان پاک، زمین پاک که در این روز نتوانستند شرکت کنند نیز می توانند این فرم ها را از طریق لینک زیر دانلود نموده و پر نمایند و به آدرس contact@phce.org ارسال نمایند تا در آینده نزدیک بتوانیم با آنها همکاری نمائیم.

کانون انسان پاک، زمین پاک همیشه منتظر ایده ها و طرح های خلاقانه و نوی شما عزیزان در راستای اهداف زیست محیطی و سلامتی برای داشتن دنیایی زیباتر و صلح آمیزتر می باشد. از اینرو می توانید در بخش نظرات و پیشنهادات فرم ذکر شده، از ایده های خود ما را مطلع نمائید.

http://phce.org/files/phce-cooperat.zip

 

بروشور جدید کانون انسان پاک، زمین پاک با عنوان “یک زندگی متصل با هستی” نیز در این روز آماده چاپ شد و هم اکنون در بخش کتابخانه وب سایت، در قسمت بروشور و پوسترها قابل دانلود و مطالعه می باشد. برای سفارش نسخه چاپی آن لطفا به این آدرس contact@phce.org درخواست خود را ارسال فرمائید. 

 

 

{AdmirorGallery}PHCE_Meeting_1392-05-04{/AdmirorGallery}

Loading

Leave a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *