Categories
گالری تصاویر

عکس های نمایشگاه دستاوردهای مدیریت بحران استان تهران مهرماه 91

CrisisManage 91


نمایشگاه دستاوردهای مدیریت بحران استان تهران از تاریخ 16 تا 22 مهرماه سال 91 در شهرک واوان واقع در جنوب شهر تهران برگزار شد.

موضوع این نمایشگاه در مورد آماده سازی در برابر هر گونه حادثه یا وضعیت بحرانی مانند سیل، زلزله، حوادث جاده‌ای، گازگرفتگی و غیره بود. از جمله موسساتی که در این نمایشگاه غرفه داشتند: ستاد مدیریت بحران اداره کل راه و ترابری استان، شرکت گاز و جمعیت حلال‌احمر ایران.

کانون انسان پاک،زمین پاک که در شرایط فاجعه‌بار مختلف به یاری بحران‌زدگان رفته است نیز در این نمایشگاه غرفه داشت و علاوه بر کمک در این شرایط، مساله چگونگی جلوگیری از فاجعه‌های طبیعی و زیست محیطی کره زمین را مطرح می کرد.

کانون انسان پاک، زمین پاک در این نمایشگاه خاطر نشان کرد که ازدیاد این بلایای طبیعی در سال‌های اخیر، بخاطر تخریب طبیعت و از بین بردن جنگل‌ها و تغییرات اقلیمی می باشد و بسیاری از این بحران های زیست محیطی به دلیل فعالیت های انسانی به وجود آمده است.

از جمله پیامدهای گرمایش جهانی، تغییرات اقلیمی می باشد که باعث بروز بسیاری از سیل‌ها و زلزله‌ها می‌شود و علت عمده گرمایش جهانی هم مصرف گوشت می‌باشد. برای اطلاعات بیشتر لطفا فیلم مستند دوبله شده به زبان فارسی “خنک کردن سیاره، سریعترین و موثرترین راه حل ها” را در این اینجا تماشا تماشا نمائید.

غرفه کانون تنها غرفه‌ای بود که علاوه بر نحوه کمک‌رسانی بعد از بلایای طبیعی، راه‌حلی برای پیشگیری از آن را نیز به نمایش گذاشته بود.

 {AdmirorGallery}Crisis_Managing_91{/AdmirorGallery}