9aban-large

همایش نجات زمین و تغذیه سالم در روز دوشنبه 9 آبان بهمراه جشن روز جهانی وگان

9aban-large

همایش نجات زمین و تغذیه سالم در روز دوشنبه 9 آبان ماه 1390 توسط کانون انسان پاک، زمین پاک و با همکاری ادارۀ اجتماعی شهرداری منطقه 22 تهران و موسسه توسعه پایدار هرمد برگزار می گردد.

 

موضوعات مورد بررسی در این همایش، گرمایش جهانی و بحران های زیست محیطی کنونی و لزوم در پیش گرفتن موثرترین و سریع ترین راه حل ها، ارتباط نوع تغذیه با تشدید یا کاهش تغییرات اقلیمی با ارائۀ اسلایدها و فیلم توسط گروه تحقیقات کانون انسان پاک زمین پاک، صحبت دربارۀ اهمیت درخت کاری بعنوان یکی از راه حل های مهم کاهش مشکلات زیست محیطی و پروژه های آیندۀ گروه بکاریم برای زمین توسط دکتر جواد رزمی عضو هیئت علمی دانشگاه، اتخاذ تغذیه طبیعی گیاهی و برخورداری از سلامت مطلوب و تاثیر مثبت آن بر راندمان و سلامت ورزشکاران در فعالیت های ورزشی توسط آقای امید ابوالقاسم، قهرمان و مربی تکواندو، خام گیاهخوار.

vegan diet-_the_only_way_to_save_the_planet

این همایش با پذیرایی و جشن گرفتن روز جهانی وگان (اول نوامبر) به پایان خواهد رسید. از تمام علاقه مندان حفظ محیط زیست دعوت می شود تا در این همایش شرکت کنند.

آدرس محل همایش: انتهای همت، به سمت بزرگراه آزادگان، بلوار امیر کبیر، بلوار گل ها، خیابان یاس ششم، انتهای خیابان طوبی، ساختمان امام علی
ساعت برگزاری: 9 صبح الی 12
ورود برای عموم آزاد است.


Loading

Leave a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *