tabriz91-ico

عکس های نمایشگاه تلاش، شکوفایی، کارآفرینی در تبریز

tabriz91-ico
از طرف معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری تبریز نمایشگاهی بانام تلاش.شکوفایی.کارآفرینی که بر گرفته از پیام رهبر عزیزمان در تحویل سال نو بود، از 15 الی 17 تیرماه در فرهنگسرای بزرگ الغدیر  برپاشد. از کانون انسان پاک. زمین پاک نیز دعوت شد تا در این نمایشگاه شرکت کند.
در این نمایشگاه کتاب ها و بروشورهای زیادی با موضوعات حفظ محیط زیست و نقش تغذیه در جلوگیری از بحران های زیست محیطی از سوی کانون انسان پاک، زمین پاک میان بازدیدکنندگان پخش گردید.

در اختتامییه نمایشگاه، مسئولین از فعالیت های کانون انسان پاک. زمین پاک به عنوان طرح و فعالیتی نو یاد کردند و تاکید کردند که باید از چنین اندیشه های پاک و بی نظیر حمایت کنیم.
در اینجا از خانم مهندس صفری. معاونت شهرداری به خاطر حمایتشان از کانون انسان پاک، زمین پاک  و هم به خاطر برگزیدن شیوه تغذیه گیاهی و طبیعی تشکر می کنیم.
قابل ذکر است که شهردار بسیار خوب تبریز آقای مهندس نوین، کشتارگاه بیش از 100ساله را به فرهنگسرای بزرگی به نام الغدیر تبدیل کرده است که هر روز برنامه های متنوع فرهنگی در آنجا اجرا می شود. عکسها نمایانگر قسمتی از این فرهنگسرای بزرگ است. در اینجا جا دارد از شهردار خوب و مهربان تبریز تشکر کنیم.

 


 
{AdmirorGallery}tabriz91{/AdmirorGallery}


Loading

Leave a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *