poster-cleanearth

روز جهانی زمین پاک – کارگاه آنلاین سه روزه (زمین ما)

poster-cleanearth
هرساله در 22 آوریل مصادف با 2 اردیبهشت، روز جهانی زمین پاک، در تمام دنیا برگزار می شود و به تمامی مردم دنیا یادآوری می کند که نباید سیاره محل زندگی خود “زمین” را فراموش کنند. امسال نیز میلیون ها نفر در سراسر دنیا چهل و دومین سالگرد روز جهاني زمین پاک را جشن خواهند گرفت.

 ایده نام گذاری یک روز خاص به نماد ” روز زمین پاک ” به جهت احترام به سیاره زمین و موجودات زنده ساکن آن در اواخر دهه 1960 میلادی مطرح و در نهایت در سال 1970، اولین روز آن جشن گرفته شد. 

سایت گزارشگر طراحی صنعتی با همکاری گروه طراحی صنعتی دانشگاه هنر اولین دوره کارگاه آنلاین “زمین ما” را از 1 تا 3 اردیبهشت 1390 برگزار خواهد نمود.

کلیه علاقه مندان به ثبت نام در این کارگاه می توانند تا تاریخ 28 فروردین ماه 1391 از طریق این لینک اقدام به ثبت نام در این کارگاه نمایند.
همچنین علاقه مندان به ارسال مقاله می توانند تا تاریخ 26 فروردین مقالات و پروژه های خود را به آدرس ایمیل info.idreporter@gmail.com ارسال نمایند.
 مراسم اختتامیه این کارگاه در تاریخ 2 اردیبهشت، همزمان با بیست و هشتمین نشست تخصصی گروه طراحی صنعتی دانشگاه هنر برگزار خواهد شد. در این مراسم فیلم Human Footprint نمایش داده می شود.

برای اطلاعات بیشتر به سایت گزارشگر طراحی صنعتی مراجعه فرمایید. http://www.idreporter.com

poster-cleanearthLoading

Leave a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *