You are here:   صفحه نخستگالری عکس ◄ عکس های گردهمایی روز هوای پاک در بنیاد محک دی ماه 92

عکس های گردهمایی روز هوای پاک در بنیاد محک دی ماه 92

پنجشنبه ، ۳ بهمن ۱۳۹۲ ، ۰۱:۴۴ مقالات
پرینت PDF

Mahak-Bahman-92

 

در استانه روز هوای پاک در 28 دی ماه 1392 جلسه ای در سالن اجتماعات بیمارستان محک تشکیل شد، در این جلسه جناب آقای سید مرتضی هاشمی استاندار محترم تهران، جناب آقای سرهنگ جهانی، فعالان زیست محیطی همچون کانون انسان پاک، زمین پاک، کادر پزشکی و مسئولین بیمارستان محک و همچنین جمعی از خبر نگاران حضور داشتند .


موضوع بحث در زمینه راهکارهایی جهت پاکیزگی هوا و نقش آن در سلامتی و کاهش هزینه های اجتماعی بود ، مهمترین موضوع جلسه اعلام تحقیقات سازمان جهانی بهداشت W.H.O بود .
این سازمان رسما برای اولین بار اعلام نموده آلودگی هوا مهمترین و اساسی ترین عامل ایجاد سرطان می باشد .

جناب آقای هاشمی به طنز بیان نمودند (( قبل از گفتن هوای پاک باید لبخند بزنیم )) زیرا هوایی باقی نمانده است ، همچنین یاد آوری نمودند دولت یازدهم فعالیت هایی را در این زمینه مد نظر گرفته که می بایستی علاوه بر فعالان محیط زیست از گروه های هنری ، فرهنگی ، پزشکی و رسانه ایی به صورت نوشتاری ، گفتاری و رفتاری در خصوص رفع آلودگی هوا بهره برد ، گفتنی است که تجربه ثابت کرده است هر جایی نقش به مردم داده شود در آن کار موفقیت بیشتری کسب می کنیم .


در پایان جلسه به دیدن بچه های محک رفته شد. امیدواریم آلودگی هوا هرچه سریع تر با اقدامات به موقع مسئولین برطرف گردد.

 

Mahak-Bahman-92_1.jpgMahak-Bahman-92_2.jpgMahak-Bahman-92_3.jpgMahak-Bahman-92_4.jpgMahak-Bahman-92_5.jpgMahak-Bahman-92_6.jpgMahak-Bahman-92_7.jpgMahak-Bahman-92_8.jpg


(6 امتیاز)

نظرات   

 
#2 علی ۱۳۹۳-۰۲-۱۸ ۰۵:۰۸
با سلام چرا فکری به حال استان فارس و استانهای جنوبی برای گردوغبار نمیشه ما حفته ای 2 مرتبه حد اقل گردو غبار شدید داریم شیراز اگر میخاد توریست بیاد گردو غبار نداشته باشه میاد ابادان و اهواز که دیگه از ما بدتره
نقل قول
 
 
#1 علی آذری ۱۳۹۲-۱۱-۲۹ ۱۴:۵۲
من یک گیاهخوار و کوهنورد هستم. امروز بزرگترین دغدغه بنده آلودگی هواست. اگر ما با این جمعیت نمی توانیم آلودگی هوا را کنترل کنیم . اگر جمعیت به 150 میلیون!!!!! برسانید که بیشتر آنها از فرط بیکاری به شهرهای بزرگ روانه می شوند .اصلا هوای پاکی ، آب سالمی و درختی و سبزه ای و آسمان آبی .............در این مملکت باقی می ماند؟؟؟؟ آیا میخواهیم 150 میلیون جمعیت مریض، سرطانی و بیکار و معتاد در این مملکت داشته باشم. مسئولان به جای اینکه به فکر افزایش جمعیت باشند به فکر حل آلودگی هوای شهرهای بزرگ و معضل بیکاری و فرار مغزها باشند.
نقل قول
 

اضافه کردن نظر

کد امنیتی
تغییر کد امنیتی