You are here:   صفحه نخستگالری عکس ◄ عکس های همایش سالمندی و سلامت - 21 فروردین 1391

عکس های همایش سالمندی و سلامت - 21 فروردین 1391

سه شنبه ، ۲۲ فروردين ۱۳۹۱ ، ۲۳:۴۸ مقالات
پرینت PDF

salmandiicoهمایش سالمندی و سلامت، زندگی سالم و طول عمر بیشتر با همکاری اداره اجتماعی ناحیه 2 و اداره سلامت منطقه 22 ، توسط کانون انسان پاک، زمین پاک در روز دوشنبه 21 فروردین ماه از ساعت 10 الی 12 ظهر در ساختمان فرهنگی و اجتماعی امام علی (ع) برگزار شد.
سخنرانان همایش: دکتر فرخی، دکترای آناتومی و خانم حسینی، رئیس انجمن تغذیه طبیعی تهران






در ابتدا بعداز تلاوت قرآن و سرود جمهوی اسلامی ایران ، آقای دکتر فرخی، دکترای آناتومی (کالبد شناسی و شناخت بدن انسان) که بیش از ده سال گیاهخوار هستند سخنرانی کردند.

ایشان توضیح دادند که باید چگونه تغذیه کنیم که هم از خوردن لذت ببریم و هم سالم بمانیم:
"به گیاهان توجه کنید که املاح را که در واقع ماده مرده هستند از زمین می گیرند و به کمک نور خورشید به ماده زنده تبدیل می کنند . ما هم باید ماده زنده بخوریم و حرارت دادن نیز باعث از بین رفتن ماده زنده یا به عبارتی انرژی حیاتی گیاهان می شود. "

همچنین در مورد سیستم بدن انسان توضیح دادند که مواد غذایی را به مولکولها و اتمها تبدیل می کند و هوشمندانه هر جا و هر شکلی که نیاز باشد استفاده می کند.
"بدن انسان در برابر گیاهان که مثل ماشین حساب هست یک ابر کامپیوتر است که توان ترمیم خودش را دارد و همچنین نیازهایش را با کمترین مواد غذایی نیز تامین می کند"

در مورد زمان صحیح خوردن میوه که قبل از غذا و با معده خالی است و ترکیب میوه ها هم توضیحاتی دادند
و به زیانهای تخم مرغ نیز اشاراتی کردند که از جمله باعث تمام بیماریهای قلبی می شود و همینطور زیانهای نوشابه که باعث پوکی استخوان می شود.
ایشان پیشنهاد دادند که بهترین دارو برای انسان روزه هست که باعث از بین رفتن تمام املاح و سموم بدن می شود و همچنین توضیح دادند که انسان از بدو تولد گوشتخوار نیست و والدین بچه ها را به خوردن گوشت عادت می دهند.

بعد از صحبتهای آقای دکتر فرخی، خانم حسینی رئیس انجمن تغذیه طبیعی ایران تجربیاتشان را از یبماریهایی که داشتند و سلامتی که از طریق خام گیاهخواری بدست آورده بودند با حضار درمیان گذاشتند و در ادامه سه تن از دوستانی که از طریق انجمن خام گیاهخواری و تغذیه سالم توانسته بودند بیماریهای خودشان را درمان کنند، صحبت کردند.

در هفته آینده فیلم سخنرانی کامل دکتر فرخی و خانم حسینی و شفا یافتگان را بر روی سایت کانون قرار خواهیم داد.

و در آخر گروه موسیقی شهرداری منطقه 22 به اجرای موسیقی زنده پرداختند.


عکاس : خانم صدف کاظمی



salmandii90-1-01.jpgsalmandii90-1-02.jpgsalmandii90-1-03.jpgsalmandii90-1-04.jpgsalmandii90-1-05.jpgsalmandii90-1-06.jpgsalmandii90-1-07.jpgsalmandii90-1-08.jpgsalmandii90-1-09.jpgsalmandii90-1-10.jpgsalmandii90-1-11.jpgsalmandii90-1-12.jpgsalmandii90-1-13.jpgsalmandii90-1-14.jpgsalmandii90-1-15.jpg


(10 امتیاز)

اضافه کردن نظر

کد امنیتی
تغییر کد امنیتی