You are here:   صفحه نخست ◄ سلامتی و تندرستی
سلامتی و تندرستی

انتشار مقاله ای در ارتباط با گوشت در مجله دانستنیها

سه شنبه ، ۶ خرداد ۱۳۹۳ ، ۱۰:۵۵ مقالات
پرینت PDF
ادامه مطلب
 

کاهش خطر ابتلا به سرطان پروستات از طریق رژیم غذایی گیاهی (وگان)

پنجشنبه ، ۹ شهریور ۱۳۹۱ ، ۰۹:۵۴ مقالات
پرینت PDF

prostate-cancer
سرطان پروستات از عوامل مهم مرگ و میر است. اما لزومی ندارد اینطور باشد، زیرا اگر از جهانیان درس بگیریم و از افراد مختلفی با انواع رژیم ها، به این سر نخ می رسیم که چطور می توانیم احتمال وقوع این سرطان در زندگی مان را کاهش دهیم.

افراد مشهور در زمینه پزشکی در مورد ارتباط رژیم غذایی و سرطان پروستات می گویند که در سالهای اخیر به ویژه در کشورهای توسعه یافته به نوعی همه گیر شده است.


(43 امتیاز)
ادامه مطلب
 

مراقبت از پوست در تابستان و لذت بردن از آفتاب

سه شنبه ، ۱۷ مرداد ۱۳۹۱ ، ۲۳:۰۰ مقالات
پرینت PDF

Sun
این مقاله درمورد اینکه چرا خورشید به این اندازه در سلامت ما مهم است و نیز طریقه مراقبت بهتر از پوست در تابستان چگونه است، اطلاعاتی در اختیار ما قرار می دهد.

تابستان، گرم ترین فصل سال است. چه خوب است که با سپری کردن زمان بیشتری در بیرون از خانه، از هوای مطبوع تابستان بهره ببریم و لباس های خنک و روشن بپوشیم و از فعالیت های سرزنده در انوار دلگرمی بخش خورشید لذت ببریم.


(45 امتیاز)
ادامه مطلب
 

پیشگیری از پوکی استخوان

دوشنبه ، ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۱ ، ۰۹:۵۳ مقالات
پرینت PDF

osteoporosis


در دهه های اخیر پوکی استخوان، بیماری ای که استخوان ها چگالی خود را از دست می دهند و راحت تر می شکنند، به بیماری شایعی تبدیل شده است. بویژه در کشورهای در حال توسعه، اینک بیش از ۷۵ میلیون نفر در اروپا، ژاپن و آمریکا به این بیماری دچار هستند.

در سطح جهان، آمار ها نشان می دهد که از هر ۳ زن با سن بالای ۵۰ سال، یکی به پوکی استخوان دچار است. تنها در آمریکا، هزینه های درمانی مرتبط با بیماری پوکی استخوان حدوداً ۱۷ میلیارد هزینه در بر داشته است.


(50 امتیاز)
ادامه مطلب
 


صفحه 1 از 18