You are here:   صفحه نخستکتابخانهسلامتی با تغذیۀ گیاهی ◄ book

کتابخانه: کتاب رژیم های غذایی برای پیشگیری از سرطان در کودکان شما
عنوان:      کتاب رژیم های غذایی برای پیشگیری از سرطان در کودکان شما
BookID:      hf012
نویسنده:      کمیته پزشکان طبّ پاسخگو PCRM / ترجمه و طراحی کانون انسان پاک، زمین پاک
شابک بین المللی ISBN-10(13):      --------------
ناشر:      کانون انسان پاک، زمین پاک
تاریخ انتشار:      زمستان 1390
ویرایش:      اول
زبان:      فارسی
قیمت:      رایگان
رتبه:      5 
تصویر:      cover
کتاب الکترونیک:      دریافت کتاب الکترونیک
توضیحات:     


تعداد صفحه : 95 برگ
001 52 دانلود
 کتاب با کیفیت بالا (جهت چاپ) - حجم : 30.5 مگابایت
001 52 دانلود کتاب با کیفیت متوسط - حجم : 14.5 مگابایت
001 52 دانلود کتاب با کیفیت معمولی - حجم : 3.5 مگابایت

 

رژیم های غذایی برای پیشگیری از سرطان در کودکان شما

کتابی مفید و علمی با طراحی زیبا و جذاب برای کودکان و والدین

+

بیش از 20 دستور غذایی گیاهی جدید لذیذ و سالم

 children 1

کودکان هر چه زودتر استفاده از یک رژیم غذایی مقوی سرشار از غذاهای ضد سرطان را شروع نمایند، به همان اندازه نیز از شانس بیشتری برای حفظ سلامتی در زندگی برخوردار خواهند بود. سرطان های روده ی بزرگ، سینه و پروستات، تحت تأثیر رژیم غذایی، ورزش و کنترل وزن ایده آل قرار دارند. عادات غذایی مستمر در دوران کودکی شکل می گیرند و هر قدر کودکان بیشتر در معرض غذاهای ضد سرطان بوده و از مصرف غذاهای سرطان زا جلوگیری نمایند، احتمال اینکه در سنین بزرگسالی دچار سرطان شوند نیز کمتر است.

به گفته سازمان بهداشت جهانی، سرطان یکی از دلایل اصلی مرگ در جهان است. هر ساله بیش از ۱۲ میلیون نفر، در سراسر جهان، به سرطان دچار می شوند و ۷٫۶ میلیون نفر به خاطر آن، جان می سپارند. پیش بینی می شود آمار مرگ ناشی از سرطان افزایش یابد و میزان آن در سال ۲۰۳۰ به ۱۲ میلیون نفر برسد. 30 تا 60 درصد از این سرطان ها به طور بالقوه با یک رژیم غذایی سالم و بهداشتی، قابل پیشگیری اند. یک رژیم غذایی ناسالم و یک سبک زندگی بی تحرک، منجر به چاقی شده و به نوبه خود خطر ابتلا به سرطان را افزایش می دهد. بنا کردن رژیم غذایی خود بر اساس غلات کامل، حبوبات، سبزی ها و میوه ها، پرهیز غذایی ای ایجاد می کند که مملو از آنتی اکسیدان ها، فیتوکمیکال ها و فیبر ضد سرطان بوده و به بهبود کنترل وزن ایده آل کمک می کند.


کتاب رژیم های غذایی برای پیشگیری از سرطان در کودکان شما، راهنمای شما در انتخاب های غذایی سالم برای کودکانتان است. این کتاب، رژیم های غذایی از اوان کودکی تا بزرگسالی بعلاوه نکات تغذیه ای  و اطلاعات بسیار مفید دیگر را در اختیار شما قرار می دهد. این کتاب ترجمۀ یکی از کتاب های سازمان پروژه سرطان وابسته به کمیته پزشکان برای طب پاسخگو است که شما را از مزایای سالم شیوۀ زندگی زیست پایدار گیاهی آگاه می گرداند، تا با اتخاذ این شیوۀ زندگی، هم از سلامتی مطلوب بهره مند گردید و هم به حفظ محیط زیست و تنوع زیستی کمک بزرگی نمایید.

امیدواریم از خواندن این کتاب و طراحی زیبای آن لذت ببرید و زندگی بسیار سالم، زیست پایدار و مهرآمیزی را برای خود و کودکان عزیزتان برگزینید.

vegchildrenbook

   
Powered by PHCE E-books