You are here:   صفحه نخستکتابخانهسلامتی با تغذیۀ گیاهی ◄ book

کتابخانه: کلسیم و استخوان های مستحکم
عنوان:      کلسیم و استخوان های مستحکم
BookID:      hf011
نویسنده:      کمیته پزشکان طبّ پاسخگو PCRM / ترجمه و طراحی کانون انسان پاک، زمین پاک
شابک بین المللی ISBN-10(13):      --------------
ناشر:      کانون انسان پاک، زمین پاک
تاریخ انتشار:      زمستان 1390
ویرایش:      اول
زبان:      فارسی
قیمت:      رایگان
رتبه:      5 
تصویر:      cover
کتاب الکترونیک:      دریافت کتاب الکترونیک
توضیحات:     

 تعداد صفحات: 7 صفحه
فرمت: PDF
حجم فایل: 768 کیلوبایت

 

کلسیم و استخوان های مستحکم

شرایط تحلیل رفتن استخوانها پوکی استخوان نامیده می شود که می تواند منجر به شکستگی های کوچک و نه چندان کوچک شود. اگرچه بسیاری از مردم کلسیم موجود در رژیم غذایی را محافظ خوبی برای استخوانهایشان می دانند، اما بهیچ وجه همه داستان به اینجا ختم نمی شود. در حقیقت، در یک بررسی 12 ساله در دانشگاه هاروارد که بر روی 78000 زن انجام گرفت، مشخص شد کسانی که سه بار در روز شیر می نوشند بیشتر از زنانی که بندرت شیر می نوشند دچار شکستگی استخوان می شوند. همچنین، یک بررسی انجام شده در سال 1994 از مردان و زنان مسن در سیدنی استرالیا، نشان داد که مصرف بیشتر فراورده های لبنی با افزایش خطر شکستگی مرتبط است. افرادی با بالاترین میزان مصرف فراورده های لبنی در قیاس با افرادی با پایین ترین میزان مصرف آن، تقریباً دو برابر با خطر شکستگی لگن روبرو بودند.
شما برای محافظت از استخوانهای خود نیاز به کلسیم در رژیم غذایی تان دارید، اما به حفظ کلسیم در استخوانهای خود نیز نیاز دارید...


کتاب کلسیم و استخوان های مستحکم ترجمه یکی از کتاب های کمیته پزشکان برای طب پاسخگو می باشد. این کتاب حاوی اطلاعات پزشکی مهم و نتایج آزمایشات بالینی می باشد که به شما در داشتن استخوان های سالم و جلوگیری از پوکی استخوان کمک می کند.

pcrm

   
Powered by PHCE E-books