Animals-Protecting

عکس های روز حمایت و غذارسانی به حیوانات در تهران، 15 فروردین 93

Animals-Protecting

 

 

 در روز 15 فروردین 1393، کانون انسان پاک، زمین پاک با فراخوان عمومی به همراهی مکتب حرمت حیات اقدام به حمایت از حیوانات بی سرپناه نمودند. در این روز  اعضا در رستوران هربیس جمع شدند و شروع به پختن غذا برای حیوانات بی سرپناه کردند و در اینجا جا دارد از مدیریت رستوران هربیس که در این زمینه با ما همکاری نمودند تشکر نمائیم.

پس از پختن غذا، شرکت کنندگان راهی پناهگاه لشکرک شدند و در میان راه نیز به حیوانات بی سرپناه غذا داده شد و پس از رسیدن به پناهگاه حیوانات، سگ ها استقبال گرمی از شرکت کنندگان کردند و عشق و محبت بسیاری نشان می دادند که انسان را بسیار تحت تاثیر قرار میداد. و به آنها نیز غذا داده شد و آن روز یک روز فوق العاده و زیبا برای تمامی شرکت کنندگان بود.

حیوانات پناهگاه به ما یادآوری کردند که زمین فقط متعلق به انسان ها نیست و ساکنین دیگری هم دارد و اینکه ما هیچ گاه حق نداریم جان موجودات دیگر را بگیریم و ما بعنوان اشرف مخلوقات باید امانت دار خوبی برای زمین و تمامی ساکنینش باشیم و سعی کنیم تا بر پایه عشق و محبت الهی که در درون همه ما وجود دارد رفتار کنیم و زیستن در صلح و هماهنگی را در کنار یکدیگر و تمامی موجودات بیاموزیم.

اعضای کانون انسان پاک، زمین پاک پس از بازگشت از پناهگاه حیوانات متاسفانه با منظره زشتی از زباله های شهروندان که در روز قبل به بهانه روز طبیعت (13 فروردین) از خود بجا گذاشته بودند مواجه شدند و شروع به پاکسازی طبیعت کردند. به امید روزی که تمامی شهروندان به این آگاهی برسند که احترام به طبیعت و به حیوانات، در واقع احترام به خودمان است. زمین خانه ماست و حفظ آن، وظیفه همه ما می باشد.

 

{AdmirorGallery}Animals-Protecting-and-nourishing{/AdmirorGallery}

Loading

Leave a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *