park-shafagh-ico

عکس های جشن افتتاحیه فست فود کاملا گیاهی در پارک شفق – 91

park-shafagh-ico


جشن افتتاح فست فود کاملا گیاهی در ایران با نام باغ اسرار سبز، به همت باغ اسرار سبز، کانون انسان پاک زمین پاک، شهرداری منطقه 6، در فرهنگسرای شفق برگزار گردید.

در این همایش، ابتدا مستند کوتاه “خنک کردن سیاره، سریعترین و موثرترین راه حل ها پخش گردید. این فیلم، به علل گرمایش جهانی، و از جمله مهم ترین عامل، که همانا دامداری های صنعتی و تولید گاز متان است، می پردازد. در این فیلم همچنین به ارایه ی راه حل برای کاهش گرمایش پرداخته می شود، که سریع ترین و مؤثرترین راه حل، انتخاب تغذیه ی گیاهی توسط انسان است.

پس از آن، دکتر شجاع الدین فرخی، دکترای آناتومی، در مورد تغذیه ی سالم گیاهی سخنرانی نمودند. ایشان در سخنان خود، به نکات مهم و جالبی در مورد اینکه انسان، ذاتاً گیاهخوار است، اشاره نمودند. از جمله اینکه بدن انسان، آنزیم های هضم گوشت و لبنیات را ندارد و به همین دلیل، با خوردن گوشت، به سرطان مبتلا می شویم. همچنین، اکثر افراد، فاقد آنزیم هضم شیر هستند، زیرا شیر گاو، و دیگر حیوانات، فقط برای همان حیوان مناسب است، و به همین علت، کلسیم موجود در آن نیز در بدن ما جذب نمی شود. ایشان متذکر شدند که پروتئین موجود در تخم مرغ، متراکم بوده و برای بدن انسان، نه تنها مفید نیست، بلکه بسیار مضر و غیرقابل هضم می باشد. همچنین تأکید کردند که در صورت وجود بیماری، بهترین درمان، روش خام گیاهخواری است، تا زمانی که بیماری مرتفع گردد، پس از آن، البته تبعیت از روش تغذیه ی صحیح وگان می تواند به سلامتی فرد کمک نماید، و بهترین شیوه ی زندگی سالم است.

در پایان، از حضار، با شیرینی ها و ساندویچ های وگان (کاملا گیاهی)، که توسط رستوران فست فود “باغ اسرار سبز” تهیه شده بود، پذیرایی گردید.
در این همایش، همچنین هنرمند پیشکسوت کشورمان بهزاد فراهانی، دکتر منوچهر ریاحی دکترای معماری و شهرسازی، خانم حسینی متخصص در خام گیاهخواری، و استاد امید ابوالقاسم، استاد تکواندوی کشور حضور داشتند.

آدرس فست فود کاملا گیاهی باغ اسرار سبز: تهران، خیابان ولیعصر، بعد از تقاطع فاطمی، کوچه یکم یوسف آباد، پلاک 3

http://www.gsgarden.ir/

عکاس : خانم صدف کاظمی


{AdmirorGallery}shafagh-park91{/AdmirorGallery}


Loading

Leave a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *