alzahra-ico

عکس های همایش گرمایش زمین، دانشگاه الزهرا – اردیبهشت 91

alzahra-ico
همایش گرمایش زمین و موثرترین راه جلوگیری از آن: “گیاهخواری” در تاریخ سه شنبه (1391/2/19)، از ساعت 11:30 الی 14 در دانشگاه الزهرا برگزار شد.

جناب آقای دکتر فرخی، دکترای آناتومی و استاد امید ابوالقاسم، قهرمان بین اساتید استان تهران در رشته تکواندو (خام گیاهخوار) سخنران های این همایش بودند.

 

 

 

همایش، ابتدا با موسیقی “آهای مامان، آهای بابا” و پخش تصاویر مرتبط آغاز شد؛ سپس از جناب آقای دکتر فرخی (دکترای آناتومی) دعوت شد تا سخنرانی خود را ارائه دهند. ایشان راجع به گیاهخواری و سازگاری آن با بدن و مضرات گوشتخواری توضیحات بسیار قابل توجه و مفیدی دادند.

پس از پخش فیلم زیست محیطی 15 دقیقه ای، از جناب استاد امید ابوالقاسم (قهرمان بین اساتید استان تهران در رشته تکواندو) دعوت شد تا راجع به رژیم گیاهخواری و خام گیاهخواری و ارتباط آن با استقامت و قدرت بدن و تاثیر مثبت آن بر سلامت صحبت کنند. ایشان همچنین تجارب خود و ورزشکارانی را که پرورش داده اند با حضار درمیان گذاشتند.
پس از اتمام سخنرانی ایشان، دکتر فرخی زمانی را به پاسخ گویی سوالات اختصاص دادند و به طور جامع در مورد مسائل مطرح شده صحبت کردند.
در این همایش یک خانم به همراه فرزند 4 ماهه خود که پیش از دوران بارداری وگان بوده اند و  همچنان به رژیم خود ادامه می دهند نیز حضور داشتند و در پایان همایش راجع به تجربه بسیار خوب خود و فرزندشان از داشتن این رژیم صحبت کردند.

از حضار در این همایش با شیرینی و غذای کاملا گیاهی نیز پذیرایی شد.

باشد که هر روز شاهد آگاهی و تغییر افراد بیشتری در جهان باشیم…

عکاس : خانم صدف کاظمی


{AdmirorGallery}alzahra-91{/AdmirorGallery}


Loading

Leave a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *