You are here:   صفحه نخستهمایش و گردهمایی ها ◄ گزارش و عکس های نمایشگاه بانوان تلاش، بازوان معاش در تبریز اسفند 90

گزارش و عکس های نمایشگاه بانوان تلاش، بازوان معاش در تبریز اسفند 90

جمعه ، ۱۹ اسفند ۱۳۹۰ ، ۲۳:۴۴ اخبار
پرینت PDF

 banovan talash 90-1

نمایشگاه ادواری بانوان تلاش، بازوان معاش تحت پوشش شهرداری و حمایت های نهاد های مردمی در تبریز، فرهنگ سرای آنا برگزار شد. در ابتدا قرار بود که این نمایشگاه از 9 الی 14 اسفند برگزار شود اما به دلیل استقبال بسیار مردم، تا 15 اسفند ادامه یافت.نمایشگاه سه سالن مجزا داشت که میزبانان آن، هنرمندان صنایع دستی، تغذیه و آشپزی، فرهنگی بودند. در این نمایشگاه کانون انسان پاک، زمین پاک به عنوان غرفه ی فرهنگی حضور داشت که پیرامون موضوع گرمایش جهانی، تغییرات اقلیمی و نقش تغذیه ی سالم گیاهی در کاهش موثر و سریع بحران های زیست محیطی، کتاب ها، بروشورها و فیلم های گوناگون همچون فیلم های مستند دوبله شده را در اختیار بازدید کنندگان قرار می داد.


افراد بسیاری همچون شهردار محترم منطقه 4 تبریز به موضوع غرفه کانون انسان پاک، زمین پاک بسیار علاقه مند شدند و بازدیدکنندگان زیادی تصمیم گرفتند تا به شیوه زندگی زیست پایدار و عاری از ظلم مبتنی بر تغذیه گیاهی روی آورند.

از شهرداری منطقه چهار تبریز و از تمامی کسانی که ما را در این نمایشگاه یاری نمودند، صمیمانه سپاسگزاریم و امیدواریم تا برگزاری هرچه بیشتر چنین همایش ها و نمایشگاه هایی سبب شود تا انسان ها به شیوه اصیل و شریف زندگی که همان تغذیه گیاهی ارگانیک و زندگی همگام با طبیعت است، روی آورند.

banovan talash 90-2

banovan talash 90-3

banovan talash 90-4

banovan talash 90-5

banovan talash 90-6

banovan talash 90-7

banovan talash 90-8

banovan talash 90-9

banovan talash 90-10

banovan talash 90-11


(5 امتیاز)

اضافه کردن نظر

کد امنیتی
تغییر کد امنیتی