گزارش مختصر برگزاری همایش گرمایش زمین و جشنواره غذاهای گیاهی

 همایش با سخنرانی آقای دکتر سعیدی پیرامون “چرا گیاه خواری” آغاز گردید.ایشان در سخنان خود عمدتا به موضوع گرمایش زمین و ارتباط آن با تغذیه گیاهی پرداختند.

 بخش بعدی برنامه به معرفی قهرمانان خردسال باشگاه تکواندویی اختصاص داشت که اداره کننده و مربی آن آقای امید ابوالقاسم خود یک گیاهخوار است.در این بخش آقای ابوالقاسم پس از توضیح مختصری در مورد رژیم گیاهخواری و تاثیر مثبت آن بر راندمان ورزشکاران در فعالیت های ورزشی، به معرفی قهرمانان خردسالی پرداخت که به مدد بهره گیری تدریجی از یک رژیم گیاهی علاوه بر دستیابی به موفقیت در این رشته ورزشی از شادابی، سلامت و انرژی فراوان برخوردار بودند.

سپس بعنوان میان برنامه فیلم کوتاهی که منتخب مفیدی از فیلم های عرضه شده توسط کانون در مورد گرمایش زمین و علل آن را در بر داشت به معرض نمایش در آمد.بخش انتهایی این فیلم مختصرا به موضوع گیاهخواری از دیدگاه قرآن اختصاص داشت.

بخش پایانی همایش به اجرای موسیقی زنده اختصاص یافت.در این بخش دو نوازی زیبایی از تنبورو سه تاربه اجرا در آمد که در انتها به تصنیفی با غزل مولانا مزین گشت.

در انتهای همایش مهمانان با ناهار گیاهی پذیرایی شده و از نمایشگاه غذاهای گیاهی متنوع ایرانی بازدید نمودند.غرفه ارائه محصولات فرهنگی کانون و غرفه شرکت های تولید کننده محصولات مختلف و متنوع سویا با برندهای “Maxsoy” و “بکر” که به ارائه محصولات جدید خود می پرداختند نیز از دیگر بخش های جشنواره بود که مورد توجه بازدیدکنندگان قرار گرفت.

در انتها از همکاری شهرداری منطقه 22 و نیز تشریف فرمایی کلیه مهمانان محترم و همچنین کلیه دوستانی که ما را در برگزاری هر چه بهتر این مراسم یاری نمودند تشکر و قدردانی می گردد.

لازم بذکر است که مراسم بعلت عدم نصب و راه اندازی بموقع سیستم های صوتی و تصویری در سالن با 80 دقیقه تاخیر آغاز گردید.لذا بخشی از سخنرانی ها بدلیل محدودیت زمانی بوجود آمده به فرصتی دیگر موکول گردید.

کانون انسان پاک زمین پاک

عکسهای همایش در ادامه مطلب


 

 به زودی عکس های بیشتری از این همایش روی سایت کانون قرار خواهد گرفت.

Loading

Leave a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *