پزشک وگان آمریکایی، کتاب آشپزی سالم و جالب ارائه میدهد.

 پزشک آمریکایی دکتر نیل برنارد همچنین بنیانگذار کمیته پزشکان برای طب مسئولانه (پی سی آر ام) و “پروژه سرطان” است که هر دو سازمانهایی غیر انتفاعی هستند که به بهبود سلامت عمومی با ترویج رژیم وگان می پردازند.

دکتر برنارد بعنوان یکی از متخصصان سلامت پرطرفدار کشور در درمان دیابت، به خاطر کتاب پرفروش خود در مورد برنامه ویژه ای که بدون دارو میزان قند خون را ثابت نگه میدارد، شهرت یافته است.

در حال حاضر دیابت همچون یک بیماری همه گیر در بسیاری از کشورها شایع شده که خطر سرطان، و بیماری قلبی را  به شدت افزایش میدهد. رژیم وگان به معنای رژیمی بر اساس غذاهای سالم،  غلات، لوبیاها، سبزیجات، و میوه جات براستی میتواند رژیمی سالم و درمانگر را تشکیل دهد.

دکتر برنارد، بسیاری از فواید بدست آمده از رژیم وگان در بیمارانش را در جدیدترین کتاب خود، بیان کرده است، این کتاب “سالم شوید، کتاب آشپزی وگان: ۱۲۵ غذای آسان و خوشمزه  برای کاهش وزن و  کمک به ایجاد احساس عالی  در شما!” نام دارد که با همکاری متخصص تغذیه برنده جایزه آمریکایی، “رابین وب”، نوشته شده و در بخش اول آن تشویق های آموزنده دکتر برای احیای سلامت فردی، و در پی آن در بخش دوم، دستورهای غذایی کاربردی و منوهای غذایی، با اطلاعاتی در مورد تغذیه میباشد.

مجله “لایبراری ژورنال” با مروری بر این کتاب، در مورد آن می نویسد: “راهنمای عالی روش زندگی برای هر کسی که خواستار کاهش وزن، کاهش کلسترول، و حذف نشانه های دیابت نوع دوم است. نویسندگان پس از بیان اطلاعات علمی در مورد رژیم وگان کم چرب، تعداد زیادی دستور غذایی ساده و سالم برای صبحانه، نهار و شام، برای ذائقه های مختلف ارائه داده اند…” این کتاب عملی همچنین دستورهایی برای تهیه ی تنقلات وگان و نیز غذاهای ساده، و لیست های آسان خرید برای مواد غذایی وگان دارد.     

http://search.barnesandnoble.com/Dr-Neal-Barnards-Program-for-Reversing-Diabetes/Neal-D-Barnard/e/9781594868108

Loading

Leave a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *